Disse fikk fag- eller svennebrev i kveld

Mange ble gjort stas på i Ibsenhuset i kveld.

Mange ble gjort stas på i Ibsenhuset i kveld. Foto:

Artikkelen er over 3 år gammel

En mengde lokale fikk fredag kveld utdelt sine fag- eller svennebrev under en høytidelig seremoni i Ibsenhuset.

DEL

Konferansier Styrk Fjærtoft Trondsen ledet an og fylkesordfører Sven Tore Løkslid (Ap) og LOs distriktssekretær for Telemark, Irene Borider Haukedal, innledet med taler før fag- og kompetansebrev ble delt ut.

Se listen over de lokale som mottok fag- eller svennebrev i kveld:

Anleggsmaskinførerfaget:
Simen Godagene Ludvigsen, Sannidal
Jan Egil Johannes Maljers, Drangedal

Automatiseringsfaget:
Aleksander Storbukås Bergmann, Drangedal
Jon Eilert Liane, Kragerø
Rolf Erik Liane, Kragerø

Banemontorfaget:
Magnus Auberg Helliksen, Helle

Barne- og ungdomsarbeiderfaget:
Ida Caroline Olsrød Dahlen, Kragerø
Lene Kristensen, Drangedal
Wajma Qazezadah, Kragerø
Kristina Skaardal, Drangedal
Vigdis Tanum, Drangedal

Bilfaget, lette kjøretøy:
Jan Arve Bergane, Tørdal
Joakim Tangen Hellermyr, Stabbestad
Marius Herrefoss, Neslandsvatn

Bilfaget, tunge kjøretøy:
Tom Anders Næs, Drangedal

CNC-maskineringsfaget:
Ken Robin Buen Følgesvold, Kragerø

Elektrikerfaget:
Magnus Halvorsen, Kragerø
Theodor Knudsen, Kragerø
Jonas Moen, Drangedal

Feierfaget:
Kjetil Kristiansen, Kragerø

Fjell- og bergverksfaget:
Henning Heian, Kragerø
Trygve Skåli Kollane, Drangedal

Helsearbeiderfaget:
Malgorzata Teresa Eriksen, Drangedal
Nathalia Johansen, Kragerø
Hilde Strandkås Moen, Drangedal
Mona Sandåker, Neslandsvatn
Gunhild Irene Vøllestad, Tørdal

IKT-servicefaget:
Tor Olav Holte, Drangedal
Harald Vu Nguyen, Kragerø

Industrimekanikerfaget:
Jonas Bergslien Svendsen, Sannidal

Industrirørleggerfaget:
Jan Kristian Norin Olsen, Neslandsvatn
Einar Haugen Paaske, Neslandsvatn

Isolatørfaget:
Ann Kristin Bårdsen, Tørdal

Kjemiprosessfaget:
Petter Høyland Eckholdt, Kragerø
Espen Muffetangen, Helle

Kokkfaget:
Stian Kristian Hansen, Helle

Kontor-/administrasjonsfaget:
Kirsti Kristine Kristensen, Kragerø

Logistikkfaget:
Ole Bjørn Kvalnes, Kragerø

Produksjonsteknikkfaget:
Mariann Aakre, Neslandsvatn
John Rune Bakken, Neslandsvatn
Kjell Bohnhorst, Sannidal
Espen Lia Gregoriussen, Helle
Linda Rakel Gundersen, Kragerø
Ronny Klausen, Helle
Sigrunn Hildegard Nilsen, Helle
Veronica Åsen Røseng, Kragerø
Tom Monrad Steffensen, Sannidal
Solveig Johanne Stene Øvringmo, Kragerø

Resepsjonsfaget:
Malin Heimholt Furunes, Drangedal

Rørleggerfaget:
Audun Moland, Drangedal

Signalmontørfaget:
Morten Kviteberg, Drangedal

Tømrerfaget:
Tor Håvard Austad, Tørdal
Daniel Kveven Holte, Drangedal
Bjørnar Homleid, Tørdal
Sebastian Sørby Rosenlund, Helle
Oddvin Skilbrei, Kragerø

Yrkessjåførfaget:
Thomas Ghebreselassie Klausen, Sannidal
 

Artikkeltags