Gå til sidens hovedinnhold

KV-kontoret stengt

Artikkelen er over 1 år gammel

Holdes stengt for besøkende inntil videre.

KVs kontor i Bryggasenteret ble mandag morgen stengt for besøkende. Det opplyser ansvarlig redaktør Espen Solberg Nilsen.

– Vi bemannet kontoret med én ansatt fram til fredag, men nå har vi valgt å stenge kontoret for besøkende inntil videre, sier Solberg Nilsen.

KVs ansatte fortsetter å jobbe hjemmefra. Både de ansatte i redaksjonen og de som jobber med annonser kan kontaktes på telefon og e-post.

Lesere som ønsker å levere kryssordløsninger, kan legge disse i postkassa ved inngangsdøra. Bursdagshilsener og kunngjøringer av forlovelser, giftemål og fødsler må sendes via KV.no eller på mail. Også leserbrev må sendes på e-post til redaksjonen@kv.no.

- Alle våre ansatte står nå ekstra hardt på får å kunne gi våre lesere et best mulig overblikk over den helt spesielle situasjon vårt lokalsamfunn og resten av landet nå er inne i. Vi har innført ordningen med hjemmekontor, for å redusere muligheten for at hele staben skal bli smittet samtidig, sier KV-redaktøren.

Slik kommer du i kontakt med KVs ansatte

  • Felles telefonnummer: 35986700
  • Felles E-post til redaksjonen: redaksjonen@kv.no
  • Felles E-post vedrørende annonser: annonser@kv.no
  • Henvendelser om uteblitt avis, abonnement, hjelp til pålogging og faktura rettes til vårt kundesenter på tlf 32277049.
  • Du kan også kontakte oss på "Min side" på KV.no.
  • Ansvarlig redaktør Espen Solberg Nilsen. Tlf: 992 47 026/E-post: espen.nilsen@kv.no
  • Nyhetsredaktør Jeanette Brubakken. Tlf: 922 29 770/E-post: jeanette.brubakken@kv.no
  • Journalist Jimmy Åsen. Tlf: 952 08 411/E-post: jimmy.asen@kv.no
  • Journalist Per Eckholdt. Tlf: 971 68 950/E-post: per.eckholdt@kv.no
  • Deskjournalist Anlaug Nordal: Tlf: 947 94 620/E-post anlaug.nordal@kv.no
  • Journalist (vikar) Marius Morgan Haugen: Tlf: 482 99 324/E-post: marius.haugen@kv.no
  • Medierådgiver Kristin Enge Minde. Tlf: 482 63 637/E-post: kristin.enge@kv.no
  • Medierådgiver Nicolai Jørgensen. Tlf: 924 24 482/E-post: nico.jorgensen@kv.no

Kommentarer til denne saken