Disse har bestått fagprøve, svenneprøve eller kompetanseprøve i 2016

Fredag kveld fikk flere hundre telemarkinger fagbrev, svennebrev og kompetansebrev under en seremoni i Ibsenhuset i Skien. Flere fra Vestmar mottok kompetansebevisene.
Publisert

Anleggsmaskinførerfaget:
Lars Austad, Tørdal
Fredrik Haugen, Sannidal
Brynjulf Holm, Tørdal
Eivind Jonskås, Drangedal
Jesper Kviteberg, Drangedal

Automatiseringsfaget:
Anneline Holmen Tangen, Sannidal

Banemontørfaget:
Frode Kapstad, Sannidal

Barne- og ungdomsarbeiderfaget:
Helene Nathalie Gjerde Andersen, Kragerø
Joachim Holm, Drangedal
Gina Jeanett Dukefoss Kleiv, Drangedal
Marcus Marigård, Kragerø
Lene Sandåker, Neslandsvatn
Lill-Anett Aarak Sølyst, Jomfruland

Betongfaget:
Kristian Holte, Drangedal
Jan Tore Kaasa, Drangedal
Petter Thorbjørnsen Olsen, Kragerø

Bilfaget, lette kjøretøy:
Odd Andre Hagerupsen, Drangedal
Sasa Misic, Kragerø
Ole Andreas Røyseland, Neslandsvatn

Billakkererfaget:
Silvester Izaäk Poutsma, Tørdal

Butikkslakterfaget:
Helene Hommefoss, Helle
Kari Irene Kristensen, Sannidal

Byggdrifterfaget:
Bjørn Vidar Barland, Sannidal
Trond Idar Heibø, Sannidal

Elektrikerfaget:
Mads Varlo Clemmetsen, Sannidal

Energimontørfaget:
Kristian Jørgensen, Kragerø
Bjørn Gunnar Løvåsdal, Neslandsvatn
Kærmi Sollid, Tørdal

Feierfaget:
Ådne Bigseth, Sannidal

Fjell- og bergverksfaget:
Daniel Lund, Kragerø

Frisørfaget:
Helene Vøllestad, Drangedal

Helsearbeiderfaget:
Caroline Adolfsen Albertsen, Kragerø
Erlou Eikeland, Sannidal
Li Li Ngokhai, Kragerø
Lise-Marie Stangeland, Drangedal
Rikke Kiste Sulesund, Kragerø
Solvor Katrine Danielsen, Helle

IKT-servicefaget:
Tina Bakkeskau, Drangedal
Henrik Lenes Solum, Neslandsvatn

Industrimekanikerfaget:
Lisa Kittilsen, Drangedal
Simen Ramberg Lauvåsdal, Kragerø
Vetle Rugtveit, Helle

Kjemiprosessfaget:
Trond Gundersen, Kragerø
Rune Øvringmo, Kragerø

Kontor-/administrasjonsfaget:
Maarten Gerardus Bernardus Frank, Neslandsvatn

Kran-/løfteoperasjonsfaget:
Gunnar E. Aakre, Drangedal

Logistikkfaget:
Henning Tangen Hellermyr, Stabbestad

Salgsfaget:
Silje Marie Roalstad, Drangedal
Maria Jeanette Wastøl, Kragerø
Merete Celine Røysland Østerholt, Sannidal

Tømrerfaget:
Kristian Barland, Sannidal
Edgaras Geiga, Kragerø
Sebastian Benno Johannes Gruss, Helle
Joakim André Isaksen, Kragerø
Vegard Heberg Johnsen, Helle
Jonas Johansson Ødegaard, Kragerø

Artikkeltags